[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Mesant, Gábor83, Altrix, Mixáj  
Fórum » Windows 7 » Windows 7 » Redszer takaritok...........és társaik....hogyisvanez?? (Vonjunk le konzekvenciákat,mérjünk,ÉS minősitsünk)
Redszer takaritok...........és társaik....hogyisvanez??
classy57Dátum: Szerda, 2011.05.25, 17:39:49 | Üzenet # 1
A konstruktivitásért!
Csoport: főmoderátor
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Jó lenne ezt az átláthatatlan katyvaszt ami az ilyen jellegű proramok megitélésében van egy kicsit megvilágitani..........természetesen "alkotó jelleggel" ÉN ugy gondolom ez mindenkinek ÉPÜLÉSÉRE szolgálhat biggrin vagy nem ha megfelelő mennyiségű adat össze gyűlik remélhetőleg miénk lesz a PC-GRÁLL vagy mi wink

 

dynamisDátum: Szombat, 2012.10.06, 23:55:50 | Üzenet # 2
Alezredes
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nah, már mindenki az én szavamjárását használja, vagy mi? biggrin

Am: kistakarításhoz a CCleanert, a nagytakarításhoz az Advanced System Cere Pro változatát ajánlom... biggrin

Buherátorfanok! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Hozzáadva (2012.10.06, 22:55:50)
---------------------------------------------
classy57, Mondd, milyen netet használsz? Igen kellemes paraméterei vannak! biggrin


Üdv:
Dynamis a zegi főbuherátor :D :opera:
 

classy57Dátum: Vasárnap, 2012.10.07, 10:24:07 | Üzenet # 3
A konstruktivitásért!
Csoport: főmoderátor
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Üdv! Az a baj azzal a nettel h már nem igaz....ha megnézed a dátumot én ezt a témát több mint egy éve inditottam....valjuk be nem tul nagy sikerrel sad De nem baj most h reagáltál rá talán történik valami smile CCleaner megfelelő... majdnem "bolond biztos" takaritó... az ASC -vel kapcsolatban meglehetőssen vegyes a megitélés....nekem is fentartásaim vannak....jelenleg a Toolwiz Care-t használom....még az ashampoo takaritoit tartom sokra...

 

MesantDátum: Vasárnap, 2012.10.07, 12:32:09 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 132
Kitüntetések: 17
Hírnév: 6
Állapot: Offline
A magam részéről bátran kijelenthetem, hogy rengeteg karbantartó progit teszteltem (és írtam is róluk) neveket nem említek. A legjobbak között lehet megemlíteni a Tune Up utilityt, az Ashampoo Winoptimizer-t, de az ASC is megállja a helyét közöttük. Amit most használok az az Uniblue Powersuite, verhetetlennek látszik a komplett karbantartó szoftverek között (mert a PCTools Registry Mechanic kiváló ugyan, de nem komplett szoftver) Megemlítem az oldalra kitett Wise Care 365 ami megint csak egy nagyon jó cucc, de ingyenes és nem tartozik a profik közé.
 

dynamisDátum: Hétfő, 2012.10.22, 09:33:26 | Üzenet # 5
Alezredes
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az ASC 6.07.160 PRO, amit az enkórról (sic!) szedtem le, minden képzeletet felülmúl!
Letisztult prrofi, egyszerűen (Már, akinek! biggrin ) kezelhető felület, még gyorsabb, még alaposabb tisztítás.

Az SN-je:D735F-51E93-1B1E4-C8AD4 érdemes megpróbálni, hátha megy a Tietek is vele! smile

Az Uniuble Powersuite-t most töltöm, Mesant Barátom, és kedves Felettesem ajánlása nagyon izgat, kipróbálom én is, véleményt, majd mondok! smile

Üdv: Dynamis

Hozzáadva (2012.10.22, 08:33:26)
---------------------------------------------
NO! Uniblue Powersuite!

Leszedtem az nCore-ról, egész jó! smile

Egyszerűbb, kevesebb beállítást igényel, mint az ASC 6.xx

DE!

Az ASC töredezttségmentesít, lemezet ellenőríz, stb., stb., stb., Sőt, még arra is gondja van, hogy az aktuális Windows biztonsági frissítésekeket letöltse...

Gyerekek, ez hótt VAGYIS OTT VAN!!! biggrin


Üdv:
Dynamis a zegi főbuherátor :D :opera:
 

Fórum » Windows 7 » Windows 7 » Redszer takaritok...........és társaik....hogyisvanez?? (Vonjunk le konzekvenciákat,mérjünk,ÉS minősitsünk)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: