[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Mesant, Gábor83, Altrix, Mixáj  
Fórum » Windows 7 » Windows 7 » Problémák a Windows 7-tel kapcsolatban (Igyekszünk segíteni.)
Problémák a Windows 7-tel kapcsolatban
VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:06:19 | Üzenet # 901
Csoport: vendég





Sziasztok!
Win7 starter van a vadiúj samsung n150-en.Törölgettem róla előre telpített dolgokat,és azóta nem bírom a kijelző fényerejét álítani.Mi a fenét tüntettem el?Illesztőprogramot?
Ha valaki ért hozzá szívesen venném a segítségét.
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:11:13 | Üzenet # 902
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
A Windows mobilközpontban sem sikerül?
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:17:55 | Üzenet # 903
Csoport: vendég





Azt hol találom?
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:19:12 | Üzenet # 904
Csoport: vendég





Mixaj.az írja hogy:nemjöttek létre visszaállitási pontok a számitógép rendszermeghajtóján.amugy amit mostanában telepittem azokat ki is töröltem mert csak kiváncsi voltam rá hogy az milyen
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:21:20 | Üzenet # 905
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Vezérlőpult, a jobb felső sarokban válaszd a kis ikonok nézetet, és utána a windows mobilközpontot.
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:25:58 | Üzenet # 906
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
Mixaj.az írja hogy:nemjöttek létre visszaállitási pontok a számitógép rendszermeghajtóján.amugy amit mostanában telepittem azokat ki is töröltem mert csak kiváncsi voltam rá hogy az milyen

Viszont az egyáltalán nem biztos, hogy az eltávolított program az általa végrehajtott módosításokat is visszaállította.

Próbáld meg a videókártyád driverét frissíteni.
És a flash is rengeteg gondot szokott okozni. Próbáld meg eltávolítani, újratelepíteni, esetleg egy másik verziót feltenni belőle.

Ja igen, a viszaállítási pontok meg nem baj, ha vannak...

 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:31:10 | Üzenet # 907
Csoport: vendég





Most olvastam,hogy a starter kiadásban nincs ilyen.És tényleg.
Hiába állítgatom a csúszkát,és mentem el a módosítást nem változik a fényerő.
Lehet,hogy a gépről távolítottam el valami alkalmazást,vagy az op.rendszerről?
A samsung honlapján sem találok segítséget,pedig már letöltöttem az ott lévő szoftvereket.
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:36:28 | Üzenet # 908
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
A starterről mindig elfeledkezem... Valószínűleg letörölted azt is, ami ezért volt felelős.
Akkor neked is azt tudom javasolni, hogy próbálj meg egy rendszervisszaállítást.
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:40:05 | Üzenet # 909
Csoport: vendég





Az bonyolult dolog?Kockázatos?
Nem vagyok egy számítógép zseni!
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 17:46:55 | Üzenet # 910
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Nem bonyolult és nem is kockázatos.

A start menü keresőjébe írd be, hogy rendszer-visszaállítás és nyomj entert. A megjelenő ablakban kövesd az utasításokat, és próbáld meg a legrégebbi pontot kiválasztani, ha befejezte, akkor újraindul, kicsit lassabban, mint szokott, és ha szerencséd van, akkor megoldja a problémádat.

 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 18:41:02 | Üzenet # 911
Csoport: vendég





Mixaj!flash?bocsi nem vagyok sajna valami nagyon hozzáértő a dolgokhoz!de a programok közt olyan nincs is hogy ati.xp-n volt igy hogyan frissitsem?azt semtudom hogy miért nincs visszaállitási pont.a progik közt ezeket találtam:Adobe flash player10 active,Adobe flash player10 plugin,adobe reader 9.4.2-hungarian,adobe shock wave player11.5.de azt sem tudom hogy ezek mik.
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 18:48:21 | Üzenet # 912
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ha pontosan megírod, hogy milyen a videókártyád, akkor megpróbálok segíteni a driverkeresésben.

Azok szoktak gondot okozni a reader kivételével. Próbáld meg eltávolítani azokat egyesével és megnézni, hogy javult-e az állapot. Lejátsza-e egyáltalán, és ha igen. akkor jobb lett-e a helyzet. Ha pedig reklamál valamelyikért lejátszás előtt, akkor azt telepítsd újra.

A rendszer-visszaállításról pedig itt nézelődhetsz (itt ugyan a letiltásáról van szó, de értelemszerűen, ha az ellenkezőjét állítod be, akkor engedélyezheted):

http://win7.ucoz.es/blog....4-05-69

 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 18:57:24 | Üzenet # 913
Csoport: vendég





ezeket flash playeres dolgokokat töröljem?vidokártya?asus x51rl laptopom van.van egy matrica rajt ATI RADEON GRAPHICS X1100.Erre gondoltál?ez a videokártya?bocsi ha nem!
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:06:05 | Üzenet # 914
Csoport: vendég





megvan a visszaállitás.melyiket kell beállitani és a csuszkát mennyire érdemes állitani?és ha most ezeket beállitom nem fog semmim elveszni?bocs kezdő vagyok!
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:10:36 | Üzenet # 915
Csoport: vendég





ja még annyi hogy a windows defender risztott hogy ezt találta:Adware:Win32/Open Candy.de ezt karanténba raktam.de ezt sem tudom hogy mi.
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:12:09 | Üzenet # 916
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Igen, erre gondoltam. Ezen az oldalon találhatsz mindenféle drivert a gépedhez, de hozzáteszem, hogy a Windows 7-hez nincs drivere, csak a Vistához, tehát ezeket csakvégső esetben használd.

http://support.asus.com/downloa....l=X51RL

Igen, azokat próbáld meg a programok eltávolításánál törölni, és ha reklamálja, akkor újratelepíteni.

 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:15:24 | Üzenet # 917
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
megvan a visszaállitás.melyiket kell beállitani és a csuszkát mennyire érdemes állitani?és ha most ezeket beállitom nem fog semmim elveszni?bocs kezdő vagyok!

Valószínűleg nem fog semmi elveszni. Úgy állítsd be, hogy jól látható legyen számodra.
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:16:23 | Üzenet # 918
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
ja még annyi hogy a windows defender risztott hogy ezt találta:Adware:Win32/Open Candy.de ezt karanténba raktam.de ezt sem tudom hogy mi.

Valószínűleg valamilyen kémprogram, érdemes lefuttatni egy teljeskörű vírus- és spyware keresést...
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:19:52 | Üzenet # 919
Csoport: vendég





avast 5.1.889 free antivirus van fenn.azt lefutattam de az semmit nem talált
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:25:59 | Üzenet # 920
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
én ezt nemértem a programok közt nincs is ott ez az ATI RADEON.

Valószínűleg azért, mert nincs telepítve. Ha nagyon hiányzik, akkor próbáld meg feltelepíteni azt, amit az XP-n használtál, kompatibilitis módban.
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:29:08 | Üzenet # 921
Csoport: vendég





tudom hogy nincs telepitve az üzletben mondták hogy az nem kell!nagyon kezdő vagyok elnézést mindenkitöl
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:29:36 | Üzenet # 922
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
és rendszervédelmi beállitásnál melyiket állitsam be?rendszerbeállitások és fájlok korábbi verzioinak visszaállitása vagy csak a fájlok korábbi verzioinak visszaállitása?és alatta a lemezterületet mennyire állitsam?és ha beállitom most akkor törlödik valamim?visszaáll valami régire?

Nem törlődik semmi és nem állítódik el semmi, csak a jövőre vonatkozik a beállítás. Célszerű úgy beállítani, hogy a rendszerbeállításokat és a fájlokat is visszaállítsa. az meg, hogy mennyi helyet adsz neki, attól függ, hogy mennyi helyed van a meghajtón. Általában a meghajtó méretének 5-10%-át szokták beállítani.
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:30:55 | Üzenet # 923
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
tudom hogy nincs telepitve az üzletben mondták hogy az nem kell!nagyon kezdő vagyok elnézést mindenkitöl

Valószínűleg igazuk is volt és arra a hetesben nincs szükség és csak erőszakkal lehetett volna rákényszeríteni a rendszerre.
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:39:16 | Üzenet # 924
Csoport: vendég





de akkor hogyan frissitsem a videokártyám?és miért irta ki azt az üzenetet mikor youtubeon videot néztem.tudod amit délután irtam.amugy ez az avast amit írtam elég?kémprogramok ellen is?
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:45:02 | Üzenet # 925
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
de akkor hogyan frissitsem a videokártyám?és miért irta ki azt az üzenetet mikor youtubeon videot néztem.tudod amit délután irtam.amugy ez az avast amit írtam elég?kémprogramok ellen is?

Nálam is csak az avast működik. még nem volt gondom.

A Win7-ben csak az illesztőprogramra van szüksége a videókártyádnak. Erről az oldalról esetleg letöltheted a drivert, ha nem a legújabb van fenn a gépeden:

http://support.asus.com/downloa....l=X51RL

a VGA szövegnél találod a videódrivert. Ez a Vistához való, de általában működnek rendesen a Windows 7 alatt is.

 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:46:57 | Üzenet # 926
Csoport: vendég





köszönök mindent Mixaj!nagyon rendes vagy!amugy elég ha cak a C meghajton van rendszer védelem ugye?
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:52:51 | Üzenet # 927
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
köszönök mindent Mixaj!nagyon rendes vagy!amugy elég ha cak a C meghajton van rendszer védelem ugye?

Mivel általában azon vannak a rendszer cuccai és a telepített programok is, így általában elég.

biggrin

 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:52:55 | Üzenet # 928
Csoport: vendég





nekem se volt gondom ezzel az avast free antivirussal.meghát a defender is jelzett csak nem mertem törölni ezért tettem karanténba.remélem igy már nem okoz gondot!
 

MixájDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:55:50 | Üzenet # 929
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
nekem se volt gondom ezzel az avast free antivirussal.meghát a defender is jelzett csak nem mertem törölni ezért tettem karanténba.remélem igy már nem okoz gondot!

Persze, ott jó helyen van...
 

VendégDátum: Szombat, 2011.02.19, 19:57:46 | Üzenet # 930
Csoport: vendég





okés tényleg köszi mindent!és bocs hogy ennyit fárasztotallak!de hát jó pap is holtáig tanul.már elkezdtem a tanulást! biggrin
 

Fórum » Windows 7 » Windows 7 » Problémák a Windows 7-tel kapcsolatban (Igyekszünk segíteni.)
Keresés: