[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Mesant, Gábor83, Altrix, Mixáj  
Fórum » Windows 7 » Windows 7 » Problémák a Windows 7-tel kapcsolatban (Igyekszünk segíteni.)
Problémák a Windows 7-tel kapcsolatban
Gábor83Dátum: Péntek, 2011.04.08, 12:36:27 | Üzenet # 1171
Generalisszimusz
Csoport: főmoderátor
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ezt a funkciót már régen kivettem belőle, már végig googleztam az összes internetet de senki semmi, lehet hogy valami szolgáltatás letíltása csinálja ezt vagy valami, megnézem a rendszer karbantartó progim miket tilt le.Ha jutottam valami akkor visszaírok ha valakinek esetleg ez a hiba fenn ál.
 

MixájDátum: Szombat, 2011.04.09, 11:22:38 | Üzenet # 1172
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Gábor83)
Ezt a funkciót már régen kivettem belőle, már végig googleztam az összes internetet de senki semmi, lehet hogy valami szolgáltatás letíltása csinálja ezt vagy valami, megnézem a rendszer karbantartó progim miket tilt le.

A Microsoft azt mondja, hogy felébredés után kézzel kell csatlakozni, mert automatikusan nem csatlakozik. Szerintem próbálj meg olyan időzítő programot keresni, amelyik tudja időzíteni a futtatását felébredéskor.
 

VendégDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 15:20:32 | Üzenet # 1173
Csoport: vendég





Üdv mindenkinek! Nagyon szupi az oldal!!!
Gondom az, hogy a helyi menüből eltűnt a "Rögzítés a tálcán" lehetőség. Igazából nem használom gyakran, úgyhogy nem tudom mikor, vagy hogyan... sajna, ha a futtatott progira klikkelek a tálcán jobb gombbal, ott sincs a "Program rögzítése a tálcán" lehetőség.
Előre is köszönöm!!!
 

MixájDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 15:22:30 | Üzenet # 1174
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
Gondom az, hogy a helyi menüből eltűnt a "Rögzítés a tálcán" lehetőség. Igazából nem használom gyakran, úgyhogy nem tudom mikor, vagy hogyan... sajna, ha a futtatott progira klikkelek a tálcán jobb gombbal, ott sincs a "Program rögzítése a tálcán" lehetőség.

Parancsikon nyilakat nem tüntetted el az ikonokról? Ahogy az XP-ben és a Vistában volt szokás?
Az szokott ilyen gondot okozni.
 

VendégDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 15:45:49 | Üzenet # 1175
Csoport: vendég





Huh! De igen! Azt kell visszaállítani? Ha igen, már nem emlékszem hogy is volt?...
 

MixájDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 15:49:22 | Üzenet # 1176
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Általában az IsShortcut kulcsot törölték annak idején a registryben. A Hetesben ez csak azzal a kis hibával működik, hogy megszűnik a Rögzítés a tálcán és a Rögzítés a Start menün lehetőség is (egyebeken kívül, mert egyéb gondot is okozhat).

Itt megtalálod, hogyan kell a Hetesben eltüntetni a nyilakat:

http://win7.ucoz.es/news....2-26-31

 

VendégDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 16:00:18 | Üzenet # 1177
Csoport: vendég





ÁSZ vagy! Köszönöm!!!
 

MixájDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 16:01:18 | Üzenet # 1178
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
smile
 

VendégDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 19:17:13 | Üzenet # 1179
Csoport: vendég





Quote (Mixáj)
Már telepítéskor aktiválva van, nem kell vele vacakolni. Innen például letöltheted (torrent):
windows-7-all-in-one-pre-activated [ KÉP ]

Letöltöttem a megjelölt csomagot, de nem találom a kicsomagoláshoz kért jelszót.

 

cieszDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 19:41:59 | Üzenet # 1180
Hadnagy
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (Mixáj)
Már telepítéskor aktiválva van, nem kell vele vacakolni. Innen például letöltheted (torrent):
windows-7-all-in-one-pre-activated [ KÉP ]

Letöltöttem a megjelölt csomagot, de nem találom a kicsomagoláshoz kért jelszót.

 

MixájDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 21:50:31 | Üzenet # 1181
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (ciesz)
Letöltöttem a megjelölt csomagot, de nem találom a kicsomagoláshoz kért jelszót.

Az a baj, hogy ebből fogalmam sincs, hogy miről van szó.
 

VendégDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 22:30:11 | Üzenet # 1182
Csoport: vendég





Kedves Mixáj!
Egy pillanatra még a 'parancsikonok nyilairól' biggrin
Utána néztem. Egyszerű módszer és a 7-ben is műxik:
http://i4s.hu/2009/08/windows-7-parancsikon-nyil-eltuntetese.html
Vistához készült, de kipróbáltam és nálam bevált.

Minden jót, és mégegyszer: KÖSZI!

 

cieszDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 22:32:54 | Üzenet # 1183
Hadnagy
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (Mixáj)
Az a baj, hogy ebből fogalmam sincs, hogy miről van szó.

Quote (ciesz)
Quote (Mixáj)
Már telepítéskor aktiválva van, nem kell vele vacakolni. Innen például letöltheted (torrent):
windows-7-all-in-one-pre-activated [ KÉP ]
Letöltöttem a megjelölt csomagot, de nem találom a kicsomagoláshoz kért jelszót.

Ajánlottad a 27-s hozzászólásodban az előregisztrált "windows-7-all-in-one-pre-activated" verziót. (Dátum: Szombat, 2010.04.10, 21:10:03 | Üzenet # 27)
Érdekes, éppen egy éve történt!

 

MixájDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 22:33:23 | Üzenet # 1184
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
Kedves Mixáj!
Egy pillanatra még a 'parancsikonok nyilairól'
Utána néztem. Egyszerű módszer és a 7-ben is műxik:
http://i4s.hu/2009/08/windows-7-parancsikon-nyil-eltuntetese.html
Vistához készült, de kipróbáltam és nálam bevált.
Minden jót, és mégegyszer: KÖSZI!

Szívesen, de azért nézd meg, hogy létezik-e utána a rögzítés a tálcán lehetőség. Szerintem nem biztos.
 

VendégDátum: Vasárnap, 2011.04.10, 22:58:55 | Üzenet # 1185
Csoport: vendég





Quote (Mixáj)
Szívesen, de azért nézd meg, hogy létezik-e utána a rögzítés a tálcán lehetőség. Szerintem nem biztos.

Megvan, persze! Visszaáll minden az eredeti állapotba! Kipróbáltam.

Egyébként smile ha már itt tartunk, volna itt még egy 'érdekesség'.
Anno beállítottam a tálcára a régi XP-s gyorsindítás eszköztárat. Műxik is szépen, csak a gép indítása utáni első alkalommal nagyon sokat kell várni rá. Van olyan, hogy 40-50mp is eltelik, mire felugrik a tálcáról.
Próbáltam ellenőrizni, hogy nem töltődik-e vmi. a háttérben. Volt, hogy az indítás után perceket vártam. Előfordult, hogy félórás munka után próbáltam használni. az erdemény mindíg ugyanaz: az első alkalommal 30-50 másodperc. Ja, és amíg várok rá, mint ha lefagyna a rendszer: a tálca addig nem reagál!
Na, erre varrjál....?

 

MixájDátum: Hétfő, 2011.04.11, 12:02:59 | Üzenet # 1186
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
Anno beállítottam a tálcára a régi XP-s gyorsindítás eszköztárat. Műxik is szépen, csak a gép indítása utáni első alkalommal nagyon sokat kell várni rá. Van olyan, hogy 40-50mp is eltelik, mire felugrik a tálcáról.
Próbáltam ellenőrizni, hogy nem töltődik-e vmi. a háttérben. Volt, hogy az indítás után perceket vártam. Előfordult, hogy félórás munka után próbáltam használni. az erdemény mindíg ugyanaz: az első alkalommal 30-50 másodperc. Ja, és amíg várok rá, mint ha lefagyna a rendszer: a tálca addig nem reagál!

Próbáld meg letiltani a víruskeresődet és nézd meg úgy mennyi ideig tart.
 

cieszDátum: Hétfő, 2011.04.11, 12:05:15 | Üzenet # 1187
Hadnagy
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedves Mixáj!

A Windows 7 Ultimate aktiválása miatti problémáimmal sodródtam erre a fórumra.
Mindent kipróbáltam amit az itteni ajánlásokból felfogtam.

Nehéz lesz felidéznem, hogy mi mindent csináltam, de úgy látom, megoldódott a problémám.

A RemoweWAT-ról tudtam, hogy nem regisztrál. Viszont elfelejtettem, hogy a nem eredetinek látott Windows OS-ek használatát egy türelmi idő eltelte után, rendszertelen leállásokkal teszik kényelmetlenné.
Mivel a leállás-újraindítás sorozatát nem kísérte hibaüzenet, napokig kerestem a hiba okát.

Úgy gondolom, hogy az eredetiségre vonatkozó jelzések kikapcsolása miatt, csak a végső stádiumról, a váratlan "lefagyások" jelzik a bajt.

A lényeg, hogy a fórumon talált okosságok valamelyikének köszönhetően - a RemoweWAT megtartásával - megszüntek a lefagyások.

Köszönöm a segítséget.

Az üzenetet módosította: ciesz - Hétfő, 2011.04.11, 12:49:21
 

MixájDátum: Hétfő, 2011.04.11, 12:06:48 | Üzenet # 1188
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ennek örülök. biggrin
 

VendégDátum: Kedd, 2011.04.12, 14:09:44 | Üzenet # 1189
Csoport: vendég





Sziasztok.

Elmo vagyok. Lenne egy kérdésem. Kaptam win 7 op renszert, viszont az aktiváló kulcsot nem fogadja el. Milyen megoldás lehetséges?
Üdv.

 

MixájDátum: Kedd, 2011.04.12, 14:35:48 | Üzenet # 1190
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Quote (Vendég)
Lenne egy kérdésem. Kaptam win 7 op renszert, viszont az aktiváló kulcsot nem fogadja el. Milyen megoldás lehetséges?

Szia!
Töltsd le a Loadert, futtasd le, indítsd újra a rendszert, és viszonylag olcsón van egy eredetinek látszó Windows 7-esed. Innen letöltheted:

http://win7.ucoz.es/load....1-0-337

Ha bizonytalan vagy a telepítésével, olvasd el a hozzászólásokat, talán segítenek.

 

nikosDátum: Szerda, 2011.04.13, 21:30:27 | Üzenet # 1191
Vezér-ezredes
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 53
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
szia Mixáj volna egy olyan kérdésem hogy amiota a win7 fut a gépemen azota most van az hogy a távoli asztalon nem tudok csatlakozni a szerverhez, amig az xp nél az MSLicensinget a regeditből töröltem megoldotta a gondom de ost hiába töröltem nem lehet sajnos csatlakozni sad esetleg valami ötleted lenne erre? :((
itt egy kép : http://www.kepfeltoltes.hu/110413/t_voli_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

MixájDátum: Szerda, 2011.04.13, 21:34:10 | Üzenet # 1192
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
És eddig tudtál csatlakozni, vagy most szerettél volna először és nem sikerült?
 

nikosDátum: Szerda, 2011.04.13, 21:48:37 | Üzenet # 1193
Vezér-ezredes
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 53
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ment és most kiprobáltam a start menüböl rendszergazda ként és megy thx
 

MixájDátum: Szerda, 2011.04.13, 21:50:48 | Üzenet # 1194
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
biggrin
 

Gábor83Dátum: Csütörtök, 2011.04.14, 16:57:34 | Üzenet # 1195
Generalisszimusz
Csoport: főmoderátor
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sikerült megoldanom az alvóból nem csatlakozik problémát.A Hálózati kapcsolatok tulajdonságainál volt olyan két bejegyzésem "Hálozati letapogatási protokol" nem teljesen ez de valami ilyesmi, azért nemtudom pontosan mert már kitöröltem mielött megoszthattam volna , de ha valakinek ilyen problémája van az tíltsa le vagy törölje.
Csatolmányok: 6513985.jpg (50.3 Kb)
 

MixájDátum: Csütörtök, 2011.04.14, 16:59:38 | Üzenet # 1196
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Köszi, hogy megosztottad velünk. smile
 

lacoka007Dátum: Péntek, 2011.04.15, 09:43:43 | Üzenet # 1197
Generalisszimusz
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 334
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Üdv érdeklődnék, hogy mitől töltődnek be lassan a minialkalmazások. Érdekelne még a véleményed, hogy melyik a legjobb karbantartó progi.

Az üzenetet módosította: lacoka007 - Péntek, 2011.04.15, 10:30:58
 

MixájDátum: Péntek, 2011.04.15, 17:00:04 | Üzenet # 1198
Főnök
Csoport: adminisztrátor
Üzenetek: 709
Kitüntetések: 16
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Szia!
Azt így messziről elég nehéz megmondani, gondolom vagy a processzor, vagy a memória van leterhelve.

Én most az Advanced System Care-t használom, folyamatosan fut, de nem eszik sokat. És talán az egyik legalaposabb, csak a tisztítás részét jó be kell állítani (mint mindegyiknek), mert különben a számodra fontos dolgokat is kiselejtezheti.

De nagyon jó a SlimCleaner is.

 

Gábor83Dátum: Péntek, 2011.04.15, 17:05:10 | Üzenet # 1199
Generalisszimusz
Csoport: főmoderátor
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én személy szerint amiről tudok tapasztalatot írni az a :-Advenced System Care
-Your Uninstaller
-Registry Booster
-Ashampo Winoptimizer
-Ccleaner

Én az Advenced System Care, kontra Registry Booster, kontra ccleaner-t használom már egy jó idelye.Az Advenced System Care az elég alaposan tisztít, a másik kettő már nem sok mindent talál utána, de azért talál, természetesen a rendszernek semmi baja nem lessz tőle, de ha parázol akkor úgy is felajánlja a rendszervisszaállítást.A Your Uninstallert használom mint program eltávolítót de ez sem tökéletes mert az elöző három még talál utána program foszlányokat.Az Ashampo Winoptimizer szerintem nem tart karban annyira mint az Advenced System Care, de amúgy ez is jó.Ennyit tudok hozzászólni. biggrin

 

lacoka007Dátum: Péntek, 2011.04.15, 20:45:53 | Üzenet # 1200
Generalisszimusz
Csoport: kiemelt felhasználó
Üzenetek: 334
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Köszi a válaszokat, de mit állítsak be az Advanced System Care programban, hogy ne töröljön fontos fájlokat.?
 

Fórum » Windows 7 » Windows 7 » Problémák a Windows 7-tel kapcsolatban (Igyekszünk segíteni.)
Keresés: